UKP Ruda Śląska - klub pływacki

Pływanie dla innych jest zabawą i rekreacją - dla nas jest pasją

 

Kontakt:

Uczniowski Klub Pływacki Ruda Śląska

41-700 Ruda Śląska, ul. Chryzantem 10

NIP: 641-252-76-36

REGON: 242-792-692

e-mail: ukprudaslaska@o2.pl

 

Biuro Klubu:

B111 w  SP30 im. Karola Miarki

41-700 Ruda Śląska, ul. Chryzantem 10

czynne: poniedziałki od 17:30 do 18:30

 

Harmonogram zajęć:

poniedziałek - piątek:

14.45-15.30

15.30-16.15

16.15-17.00

sobota (grupy sportowe)

06.00-08.15

 

Konto bankowe:

ING Bank Śląski

78 1050 1243 1000 0023 5900 8485

monitoring pozycji
  • MAJ 2019

    OGŁOSZENIE

     

    Zarząd Uczniowskiego Klubu Pływackiego Ruda Śląska zgodnie z § 16 Statutu zwołuje

    Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków

     

    I termin – 22 maj 2019 r. godzina 18:00

    II – termin – 22 maj 2019 r. godzina 18:15

     

    Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 30 Ruda Śląska, ul. Chryzantem 10

     

     

     

    UWAGA RODZICE I OPIEKUNOWIE

    Przypominamy o zebraniu dla rodziców dzieci wyjeżdżających na obóz do Podczela, które odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 6 maja o godzinie 18:00 w SP 30. Zapraszamy.

     

  • KWIECIEŃ 2019

    I MITING PŁYWACKI

    O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŁAZY

     

    11 maja 2019 roku – Park Wodny Jura, ul. Topolowa 1, 42-450 Łazy.

    Transport pociąg Koleje Śląskie – zbiórka dworzec PKP Ruda  o godzinie 6:40

    Odjazd pociągu o godzinie 6:52 !!! – bilety dla zawodników opłaca UKP.

    BARDZO WAŻNE!!! ZABRAĆ Z SOBĄ LEGITYMACJE SZKOLNE !!!

    PLAN ZAWODÓW

    Uroczyste otwarcie zawodów 8:30 (hala sportowa).

    Rozgrzewka: Kobiety 8:45 - 9:00, Mężczyźni 9:00 - 9:15, Rozpoczęcie zawodów 9:30.

    Zakończenie zawodów około godziny 14:00

    Każdy zawodnik ma prawo do startu w 2 konkurencjach indywidualnych.

     

    Zawodnicy wytypowani do udziału w zawodach:

        1. Pajdzik Maja  2009

        2. Ptak Zuzanna  2009

        3. Ziętek Julia  2009

        4. Preg Kajetan  2009

        5. Waloszczyk Nina  2009

        6. Fojt Wiktor  2010

        7. Gromyko Yaromir 2010

        8. Kuśnierz Antonina 2010

        9. Makselon Paweł  2010

        10. Orligóra Szymon  2010

        11. Paciuch Cyryl  2010

        12. Krzyżyk Alicja  2010

        13. Wejwer Marcel  2011

        14. Kroker Laura  2011

        15. Kokot Przemysław 2011

        16. Pyzik Piotr  2011

        17. Szyduczyńska Agata 2012

        18. Jura Mateusz  2010

        19. Kaczmarek Magdalena 2007

        20. Preg Ksawery  2008

        21. Kubecka Dominika 2006

        22. Łukasz Rysiowski 2011

     

    Proszę o osobiste bądź telefoniczne potwierdzenie udziału dziecka w zawodach

    w terminie do dnia 6 maja 2019 roku u Tomka Czernego lub Tomka Kubeckiego.

    Nie dotrzymanie terminu potwierdzenia, skutkować będzie skreśleniem dziecka z listy zgłoszeniowej.

    ZAPRASZAMY RODZICÓW DO WSPÓŁNEGO WYJAZDU NA ZAWODY !!!

     

     

    UWAGA RODZICE I OPIEKUNOWIE

     

    Ruszają zapisy na letni obóz przygotowawczy dla naszych zawodników.

     

    Termin:  19- 28 sierpień 2019 r. (10 noclegów)

    Miejsce:  Ośrodek wypoczynkowy Podczele 2 koło Kołobrzegu

    www.podczele2.pl

    Transport: pociąg

    Basen:  treningi 1 x dziennie 2 godz.

    Wyżywienie: 4 posiłki

    Planowane jest zorganizowanie 2 wycieczek w cenie pobytu, ogniska, dyskoteki

    Koszt pobytu: pełna odpłatność od uczestnika po uwzględnieniu dotacji z środków Urzędu Miasta Ruda Śląska wyniesie około 1 000,00 zł

    Płatności:  możliwa płatność w ratach w ustalonych terminach

    W przypadku uzyskania dodatkowego dofinansowania

    z Ministerstwa Sportu i Turystyki odpłatność będzie dodatkowo pomniejszona o uzyskaną dotację.

     

    Zapisy u Tomka Kubeckiego tel. 609 365 150

     

    ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

    O ZAPISACH DECYDOWAĆ BĘDZIE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !!!

     

    Szczegóły obozu, terminy płatności oraz ewentualny rejs na Bornholm wraz z zwiedzaniem (cena 315 zł od osoby dodatkowo płatne !!!, ważny paszport lub dowód osobisty) omówimy na zebraniu w dniu 6 maja o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej nr 30

     

     

     

    UKP Ruda Śląska wróciła z Pawłowic z 26 medalami !

     

    W dniach 13 i 14 kwietnia w Pawłowicach odbył się X Międzynarodowy Miting Pływacki Pawłowice 2019. W zawodach udział wzięło ponad 340 zawodników z 32 klubów pływackich. Uczniowski Klub Pływacki Ruda Śląska reprezentowało 12 zawodników. Łącznie nasi zawodnicy zdobyli 26 medali: 12 złotych, 10 srebrnych oraz cztery brązowe, co pozwoliło naszej ekipie na zajęcie 3 miejsca w klasyfikacji medalowej klubów.

    Na szczególne wyróżnienie zasługuje dwójka zawodników: Małgosia Mosór – zwyciężczyni wszystkich sześciu startów indywidualnych w roczniku 2008, najlepsza zawodniczka za 4 starty wg punktacji FINA oraz Bartosz Staniszewski – najlepszy zawodnik rocznika 2005, czterokrotnie stawał na najwyższym podium, raz zajął drugie miejsce

    w wyścigu finałowym na dystansie 100m stylem zmiennym, startując z rocznikami starszymi.

    Ponadto medale zdobywali:

    Dominika Kubecka – złoto na 100m i 200m stylem motylkowym, srebro na 200m dowolnym oraz 100m i 200m klasycznym, 2 miejsce w klasyfikacji generalnej rocznika 2006 dziewczyn.

    Wiktor Staniszewski – srebro na 50m motylkowym i 100m dowolnym, brąz na 50m dowolnym, 3 miejsce w klasyfikacji generalnej rocznika 2008.

    Adam Til – srebro na 50m klasycznym i 100m motylkowym oraz brąz na 50m motylkiem.

    Marcel Słowik – srebro na 50m i 100m klasycznym

    Łukasz Szlósarczyk– brąz na 200m dowolnym.

    Kajetan Preg – brąz na 100m grzbietowym.

    Większość zawodników w swoich startach poprawiło rekordy życiowe, często plasując się tuż za podium na 4 i 5 miejscach. Wszystkim zawodnikom gratulujemy

    i życzymy dalszych sukcesów.

     

     

     

    X MIĘDZYNARODOWY MITING PŁYWACKI  PAWŁOWICE 2019

    13-14 kwiecień 2019 roku – GOS Kryta Pływalnia, ul. Sportowa 14, Pawłowice

    Transport BUS

    Zbiórka przy basenie o godzinie 6:15

    Każdy zawodnik ma prawo do startu w 2 konkurencjach indywidualnych w bloku (maksymalnie 6 startów w trakcie trwania zawodów).

    PROGRAM ZAWODÓW :

    Sobota I blok

    Rozgrzewka:

    godz. 8:00 – 8:50 rozgrzewka

    godz. 8:50 – uroczyste otwarcie zawodów

    godz. 9:00 – zawody

    Sobota II blok

    Rozgrzewka:

    Rozgrzewka rozpocznie się 45 min. po zakończeniu ostatniej konkurencji w pierwszym bloku i będzie trwała 50 min.

    Niedziela III blok

    Rozgrzewka:

    godz. 8:00 – 8:50 rozgrzewka

    godz. 8:50 – uroczyste otwarcie zawodów

    godz. 9:00 – zawody

    Zawodnicy wytypowani do udziału w zawodach:

        1. Brachman Tymon  2008

        2. Pajdzik Maja  2009

        3. Ptak Zuzanna  2009

        4. Wilk Martyna  2008

        5. Ziętek Julia  2009

        6. Bielawski Cyprian 2008

        7. Kubecka Dominika 2006

        8. Biegańska Paulina 2008

        9. Mosór Małgorzata 2008

        10. Staniszewski Wiktor 2008

        11. Preg Ksawery  2008

        12. Preg Kajetan  2009

        13. Słowik Marcel  2008

        14. Staniszewski Bartosz 2005

        15. Czerczak Dawid  2004

        16. Til Adam   2004

        17. Kłoska Tymoteusz 2004

     

    Proszę o osobiste bądź telefoniczne potwierdzenie udziału dziecka w zawodach

    w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 kwietnia 2019 roku u trenerów prowadzących

    Nie dotrzymanie terminu potwierdzenia, skutkować będzie skreśleniem dziecka z listy zgłoszeniowej.

     

     

  • MARZEC 2019

    IX Zabrzański Miting Pływacki

    24 marzec 2019 roku (niedziela) – Pływalnia Aquarius Kopernik

    Aleja Wojciecha Korfantego 18, Zabrze

    Uczestnicy przyjeżdżają na koszt własny

    Zbiórka na basenie w Zabrzu o godzinie 8:30

    W zawodach mogą brać udział zawodnicy w następujących rocznikach: 2011 i młodsi, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006 .

    Każdy zawodnik ma prawo do startu w 2 konkurencjach indywidualnych i jednej sztafecie (za wyjątkiem rocznika 2011 – 2010 dla tych roczników sztafety nie są przewidziane. Zawody zostaną przeprowadzone seriami na czas, o zwycięstwie decyduje najlepszy czas w danej konkurencji. Podczas zawodów obowiązują przepisy PZP i FINA.

    PROGRAM ZAWODÓW :

    Rozgrzewka:

    godz. 9:00 - 9:20 rozgrzewka dziewczyn

    godz. 9:25 - 9:45 rozgrzewka chłopców

    Rozpoczęcie zawodów o godz.10:00.

    Przewidywane zakończenie imprezy o godz. 14:00.

    Zawodnicy wytypowani do udziału w zawodach:

     

        1. Brachman Tymon  2008

        2. Fojt Wiktor  2010

        3. Gromyko Yaromir 2010

        4. Kuśnierz Antonina 2010

        5. Makselon Paweł  2010

        6. Orligóra Szymon  2010

        7. Paciuch Cyryl  2010

        8. Pajdzik Maja  2009

        9. Ptak Zuzanna  2009

        10. Wejwer Marcel  2011

        11. Wilk Martyna  2008

        12. Ziętek Julia  2009

        13. Bielawski Cyprian 2008

        14. Kubecka Dominika 2006

        15. Zięba Kinga  2006

        16. Moszyk Sandra  2006

        17. Biegańska Julia  2006

        18. Biegańska Paulina 2008

        19. Preg Kajetan  2009

        20. Kroker Laura  2011

        21. Krzyżyk Alicja  2010

        22. Kokot Przemysław 2011

        23. Pyzik Piotr  2011

        24. Borkowska Magda 2006

        25. Szyduczyńska Agata 2012

        26. Grabowska Agata  2010

     

    Proszę o osobiste bądź telefoniczne potwierdzenie udziału dziecka w zawodach

    w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 marca 2019 roku u trenerów prowadzących

    Nie dotrzymanie terminu potwierdzenia, skutkować będzie skreśleniem dziecka z listy zgłoszeniowej.

     

  • LUTY 2019

    INFORMACJA DLA WYJEŻDŻAJĄCYCH NA OBÓZ DO DĘBICY !!!

    Zbiórka w Katowicach na dworcu PKP peron 4 w dniu 16 lutego o godzinie 11:40. Odjazd pociągu o godzinie 12:21, przyjazd do Dębicy o 16:44.

    Pamiętajcie o legitymacjach szkolnych. !!!

    W pierwszym tygodniu ferii, podczas treningów prosimy o zgłaszanie się do trenerów celem pobrania sprzętu pływackiego: płetw, desek, łapek.

    Powyższe pakujemy do walizki a nie pod łóżko !!!

     

     

    Treningi w ferie zimowe.

     

    W pierwszym tygodniu ferii zimowych na treningi zapraszamy od poniedziałku do piątku:

     

    - w godzinach od 7:00 do 9:00 grupy sportowe

     

    - o godz. 15:00 i 16:00 brodzik, I grupa, II grupa, III grupa

     

    W DRUGIM TYGODNIU FERII WYPOCZYWAMY !!!

     

  • STYCZEŃ 2019

    UWAGA ZEBRANIE !!!

     

    Wszystkich rodziców zawodników wyjeżdżających na obóz zimowy do Dębicy zapraszamy na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 14 stycznia 2019 roku o godzinie 18:15 w Szkole Podstawowej nr 30 w Rudzie Śląskiej.

    Jednocześnie informujemy, że nadal mamy wolne miejsca na obóz w Dębicy, chętnych serdecznie zapraszamy do zapisów.

     

     

     

    Cieszyński Miting Pływacki III Runda 19.01.2019

     

    Kryta Pływalnia ul. Paderewskiego 9, Cieszyn

    Startowe oraz przejazd opłaca Klub

    Zbiórka 7:15, na basenie Ruda 1

    Wyjazd 7:20

    Program zawodów:

    9:00 – Rozgrzewka

    10:00 – Rozpoczęcie zawodów.

    13:00 – Planowane zakończenie zawodów pływackich.

     

    Zawodnicy wytypowani do udziału w zawodach

    1. Brachman Tymon

    2. Just Mateusz

    3. Kaczmarek Magdalena

    4. Kuśnierz Antonina

    5. Orligóra Szymon

    6. Pajdzik Maja

    7. Ptak Zuzanna

    8. Wejwer Marcel

    9. Wilk Martyna

    10. Widera Emilia

    11. Ziętek Julia

    12. Bielawski Cyprian

    13. Preg Kajetan

    14. Borkowska Magdalena

    15. Biegańska Paulina

     

    Proszę o osobiste bądź telefoniczne potwierdzenie wyjazdu dziecka na zawody

    w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 stycznia 2019 roku u trenerów Tomka Czernego lub Tomka Kubeckiego.

    Nie dotrzymanie terminu potwierdzenia, skutkować będzie skreśleniem dziecka z listy zgłoszeniowej.

     

  • GRUDZIEŃ 2018

    W dniach 27-28.12.2018 na zajęcia zapraszamy tylko zawodników grup sportowych.

    Treningi zaczynamy o godzinie 7:30 do 9:30.

    Pozostałe grupy zajęcia zaczynają zaraz po Nowym Roku 2 stycznia 2019 roku.

     

    W sobotę 29 grudnia zapraszamy na SZTAFETĘ SYLWESTROWĄ !!!

    Grupy sportowe na godzinę 7:00.

    Pozostałych chętnych zawodników UKP na godzinę 8:30.

    Wszyscy pływamy do godziny 10:00.

    Do przepłynięcia jedyne... 10 000m czyli... 400 długości basenu !!!

     

     

    IX Zabrzański Miting Pływacki ODWOŁANY

     

    Informujemy, że planowany na 9 grudnia 2018 roku Miting Pływacki w Zabrzu został odwołany przez organizatora.

     

  • LISTOPAD 2018

    IX Zabrzański Miting Pływacki ODWOŁANY

     

    Informujemy, że planowany na 9 grudnia 2018 roku Miting Pływacki w Zabrzu został odwołany przez organizatora.

     

    IX Zabrzański Miting Pływacki

    9 grudnia 2018 roku (niedziela) – Pływalnia Aquarius Kopernik

    Aleja Wojciecha Korfantego 18, Zabrze

    Uczestnicy przyjeżdżają na koszt własny

    Zbiórka na basenie w Zabrzu o godzinie 8:30

    W zawodach mogą brać udział zawodnicy w następujących rocznikach: 2011 i młodsi, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006 .

    Każdy zawodnik ma prawo do startu w 2 konkurencjach indywidualnych i jednej sztafecie (za wyjątkiem rocznika 2011 – 2010 dla tych roczników sztafety nie są przewidziane. Zawody zostaną przeprowadzone seriami na czas, o zwycięstwie decyduje najlepszy czas w danej konkurencji. Podczas zawodów obowiązują przepisy PZP i FINA.

    PROGRAM ZAWODÓW :

    Rozgrzewka:

    godz. 9:00 - 9:20 rozgrzewka dziewczyn

    godz. 9:25 - 9:45 rozgrzewka chłopców

    Rozpoczęcie zawodów o godz.10:00.

    Przewidywane zakończenie imprezy o godz. 14:00.

     

    Zawodnicy wytypowani do udziału w zawodach:

    1. Brachman Tymon

    2. Fojt Wiktor

    3. Gromyko Yaromir

    4. Kuśnierz Antonina

    5. Makselon Paweł

    6. Orligóra Szymon

    7. Paciuch Cyryl

    8. Pajdzik Maja

    9. Ptak Zuzanna

    10. Wejwer Marcel

    11. Wilk Martyna

    12. Ziętek Julia

    13. Bielawski Cyprian

    14. Widera Emilia

    15. Kubecka Dominika

    16. Zięba Kinga

    17. Moszyk Sandra

    18. Biegańska Julia

    19. Biegańska Paulina

    20. Mosór Małgorzata

    21. Staniszewski Wiktor

    22. Preg Ksawery

    23. Preg Kajetan

    24. Słowik Marcel

    25. Janus Patrycja

    26. Krzyżyk Alicja

    27. Borkowska Magda

     

    Proszę o osobiste bądź telefoniczne potwierdzenie udziału dziecka w zawodach

    w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4 grudnia 2018 roku u trenerów prowadzących

    Nie dotrzymanie terminu potwierdzenia, skutkować będzie skreśleniem dziecka z listy zgłoszeniowej.

     

     

     

    Cieszyński Miting Pływacki II Runda 24.11.2018

     

    Kryta Pływalnia ul. Paderewskiego 9, Cieszyn

    Startowe oraz przejazd opłaca Klub

    Zbiórka 7:15, na basenie Ruda 1

    Wyjazd 7:20

    Program zawodów:

    9:00 – Rozgrzewka

    10:00 – Rozpoczęcie zawodów.

    13:00 – Planowane zakończenie zawodów pływackich.

    Zawodnicy wytypowani do udziału w zawodach

    1. Brachman Tymon

    2. Fojt Wiktor

    3. Gromyko Yaromir

    4. Kaczmarek Magdalena

    5. Kuśnierz Antonina

    6. Makselon Paweł

    7. Orligóra Szymon

    8. Paciuch Cyryl

    9. Pajdzik Maja

    10. Ptak Zuzanna

    11. Wejwer Marcel

    12. Wilk Martyna

    13. Ziętek Julia

    14. Bielawski Cyprian

    15. Widera Emilia

    Proszę o osobiste bądź telefoniczne potwierdzenie wyjazdu dziecka na zawody

    w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19 listopada 2018 roku u trenerów Tomka Czernego lub Tomka Kubeckiego.

    Nie dotrzymanie terminu potwierdzenia, skutkować będzie skreśleniem dziecka z listy zgłoszeniowej.

     

     

    OBÓZ ZIMOWY

     

    Harmonogram wpłat dla osób wyjeżdżających na zimowy obóz pływacki do Dębicy w lutym 2019 roku

     

    I wpłata do końca listopada 2018 roku w wysokości 400 zł

    II wpłata do końca grudnia 2018 roku w wysokości 200 zł

    III wpłata do końca stycznia 2019 roku wysokość wpłaty zostanie podana w późniejszym okresie

     

    Ponadto informujemy, że dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami na obóz. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu.

     

     

    OBÓZ LETNI

     

    Zimy jeszcze nie ma i patrząc za okno zastanawiamy się czy w ogóle do nas dotrze, a my myślimy już o lecie przyszłego roku. I tak planujemy zorganizować letni obóz przygotowawczy dla naszych zawodników w terminie od 19 do 29 sierpnia 2019 roku. Proszę o uwzględnienie tego terminu w Państwa planach wakacyjnych.

     

  • PAŹDZIERNIK 2018

    Uwaga Zawodnicy!!

     

    Informujemy, że w dniach 2 listopada oraz 12 listopada zajęcia na basenie są odwołane.

     

     

    VII Zawody Pływackie o Ciupagę Ondraszka

    Termin i miejsce zawodów

    Kryta Pływalnia „Troclik” ul. Sosnkowskiego 14, Bielsko-Biała

    27.10.2018 (Sobota)

    Zbiórka przed basenem o godz. 6:10, wyjazd 6:15

    8:10- 8.30 – Rozgrzewka( dziewczęta)

    8.30- 8.50 – Rozgrzewka (chłopcy)

    9:00 – Rozpoczęcie zawodów.

    14:00 – Planowane zakończenie zawodów pływackich.

     

    Zawodnicy wytypowani do zawodów:

     

    1. Brachman Tymon

    2. Fojt Wiktor

    3. Gromyko Yaromir

    4. Kaczmarek Magdalena

    5. Kuśnierz Antonina

    6. Makselon Paweł

    7. Orligóra Szymon

    8. Paciuch Cyryl

    9. Pajdzik Maja

    10. Ptak Zuzanna

    11. Wilk Martyna

    12. Słowik Marcel

    13. Preg Kajetan

    14. Preg Ksawery

    15. Staniszewski Wiktor

    16. Zięba Kinga

    17. Mosór Małgorzata

    18. Moszyk Sandra

    19. Biegańska Julia

    20. Biegańska Paulina

    Proszę o osobiste bądź telefoniczne potwierdzenie wyjazdu dziecka na zawody w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 października 2018 roku u trenerów Tomka Czernego lub Tomka Kubeckiego.

    Nie dotrzymanie terminu potwierdzenia, skutkować będzie skreśleniem dziecka z listy zgłoszeniowej.

     

     

    Cieszyński Miting Pływacki – I runda

     

    W dniu 6 października 2018 roku szesnastka naszych zawodników wzięła udział w I rundzie Cieszyńskiego Mitingu Pływackiego. Dla części zawodników UKP Ruda Śląska był to debiut na zawodach pływackich. Warto zaznaczyć, że jeszcze w ubiegłym roku kilkoro z nich odbywało zajęcia na brodziku, ucząc się pływać.

    Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się dwójka naszych medalistów: Paweł Makselon, który zajął I miejsce na dystansie 25 m stylem grzbietowym oraz III miejsce na dystansie 25 m stylem dowolnym oraz Szymon Orligóra, który również na dystansie 25 m stylem grzbietowym zajął III miejsce.

    Zresztą wszyscy nasi Zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, w przeważającej części swoich startów poprawiając zdecydowanie swoje „życiówki”, jednocześnie zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce.

     

     

     

    UWAGA KLUBOWICZE.

     

    W czwartek bądź w piątek dotrze do nas dostawa czepków Klubowych. Wszystkich chętnych zapraszamy do nabycia. Koszt czepka 15 zł.

     

     

    V ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR ROSOMAKA

     

     

    W dniu 29 września 2018 roku ponad 300 zawodników z 22 klubów rywalizowało w V Zawodach Pływackich o Puchar Rosomaka w Siemianowicach Śląskich. Uczniowski Klub Sportowy Ruda Śląska reprezentowała ósemka zawodników w składzie: Julia Biegańska, Paulina Biegańska, Sandra Moszyk, Małgosia Mosór, Kajetan Preg, Ksawery Preg, Marcel Słowik oraz Wiktor Staniszewski. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Małgosia Mosór zwyciężczyni wszystkich czterech startów indywidualnych, Najlepsza Zawodniczka za dwa starty wg FINA  w swojej grupie wiekowej. Również wśród chłopców bardzo dobrze zaprezentował się Ksawery Preg, który na dystansie 50m grzbietem zajął drugie miejsce, a na 100 m tym samym stylem otarł się o podium, zajmując czwartą lokatę.

     Zresztą cała ósemka naszych Zawodników zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, w przeważającej części swoich startów poprawiając zdecydowanie swoje „życiówki”, jednocześnie zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce.

    Jako dowód niech świadczy fakt, zdobycia przez nasz Klub II miejsca w klasyfikacji progresji zawodników.

    Poniżej prezentacja wyników wraz z progresją:

    BIEGAŃSKA Julia

    50m dowolny 33. 37.63  105%

    100m dowolny 29. 1:24.50 102%

    50m grzbietowy 16. 45.39 104%

    100m grzbietowy 18.1:39.03 106%

    BIEGAŃSKA Paulina

    50m dowolny 26. 48.13 88%

    100m dowolny 21. 1:48.42 107%

    50m grzbietowy 17. 105%

    100m grzbietowy 10. 2:03.93 107%

    MOSZYK Sandra

    50m dowolny 37. 38.85 127%

    100m dowolny 32. 1:30.77 120%

    50m klasyczny 23. 49.85 138%

    100m klasyczny 21. 1:49.76 NT

    MOSÓR Małgorzata

    50m dowolny 1. 32.63 107%

    100m dowolny 1. 1:13.30 126%

    50m motylkowy 1. 38.07 NT

    100m zmienny 1. 1:26.08 98%

    PREG Kajetan

    50m dowolny 30. 48.27 NT

    100m dowolny 26. 1:48. NT

    50m grzbietowy 13. 53.60 NT

    100m grzbietowy 10. 2:00.94 NT

    PREG Ksawery

    50m dowolny 12. 38.30 95%

    100m dowolny 9. 1:24.51 108%

    50m grzbietowy 2. 43.87 93%

    100m grzbietowy 4. 1:34.94 NT

    STANISZEWSKI Wiktor

    50m dowolny 7. 36.13 102%

    100m dowolny 5. 1:17.28 100%

    50m motylkowy 7. 48.61 90 NT

    100m zmienny 6. 1:34.46 105%

    SŁOWIK Marcel

    50m dowolny 10. 37.41 99%

    100m dowolny 10. 1:24.55 105%

    50m motylkowy 8. 49.51 85 NT -

    100m zmienny 7. 1:37.92 114%

     

     

  • WRZESIEŃ 2018

    Cieszyński Miting Pływacki 06.10.2018

     

    1.Kryta Pływalnia ul. Paderewskiego 9, Cieszyn

    2.Zawody 1 Blokowe.

    3.Startowe opłaca klub

    4.Zbiórka 7:15,na basenie Ruda 1

    5. Wyjazd 7:30

    6.Zawody 2011,2010,2009,2008,2007,2006

    7. Zapisy na basenie u trenerów grup.

    8. Skreślenia do dnia 26.09.2018

     

     

    UWAGA WSZYSCY KLUBOWICZE

    UKP RUDA ŚLĄSKA !!!

     

    Na mocy zawartej umowy z Ministerstwem Sportu i Turystyki dotyczącej realizacji programu

    KLUB 2018 jesteśmy zobligowani do przeprowadzenia testów sprawnościowych i wprowadzenia ich wyników do Narodowej Bazy Talentów.

    Wobec powyższego zapraszamy wszystkich Klubowiczów od brodzika do grup sportowych

    w dniu 28.09.2018 r. tj. w piątek w godz. od 16:30 do 18:00 na boisko szkolne znajdujące się za basenem celem przeprowadzenia testów sprawnościowych.

    Testy składać się będą z: biegu na czas na odcinku 50m, biegu wydłużonego: dla dzieci do 12 roku życia 600m, powyżej 12 roku życia dziewczyny 800m, chłopcy 1000 m, zwisu swobodnego z drążka.

    Prosimy o zabranie z sobą dresu sportowego, butów sportowych oraz karteczki z informacją o wadze i wzroście zawodnika.

    Informujemy, że dane wprowadzane do Narodowej Bazy Talentów mają charakter anonimowy.

    TESTY DOTYCZĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIECI, KTÓRE NIE BRAŁY W NICH

    UDZIAŁU W DNIU 15.09.2018 r.

     

     

    UWAGA RODZICE

    Uczniowski Klub Pływacki Ruda Śląska

    organizuje obóz zimowy dla naszych zawodników

     

    Termin:  16- 23 luty 2019 r. (7 noclegów)

    Miejsce:  Hotel GOLD Dębica

    Transport: pociąg bezpośredni InterRegio z Katowic lub opcjonalnie autokar

    Basen: treningi 2 x dziennie na basenie 50m i 25m

    Wyżywienie: 3 posiłki

    Koszt pobytu: pełna odpłatność od uczestnika około 1 150,00 zł, nie obejmuje dofinansowania !!!

    Płatności:  możliwa płatność w ratach w ustalonych terminach

     

    Proszę o podjęcie decyzji co do ewentualnego wyjazdu dziecka w terminie do 10.10.2018 r. i przekazanie informacji Tomkowi Kubeckiemu tel. 609 365 150

     

    ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

    O ZAPISACH DECYDOWAĆ BĘDZIE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !!I

     

     

    VII Międzynarodowy Miting Pływacki Park Wodny Tarnowskie Góry 06.10.2018

     

    1,Park Wodny Tarnowskie Góry ul. Obwodnica 8

    2.Zawody 2 Blokowe

    3.Obiady opłaca Klub

    4.Startowe opłaca klub

    5.Zbiórka 7:45 na miejscu zawodów

    6.Transport we własnym zakresie

    7.Skreślenia do 30.09.2018, proszę potwierdzać u trenera Daniela Weselaka

     

     

    UWAGA WSZYSCY KLUBOWICZE UKP RUDA ŚLĄSKA !!!

     

    Na mocy zawartej umowy z Ministerstwem Sportu i Turystyki dotyczącej realizacji programu

    KLUB 2018 jesteśmy zobligowani do przeprowadzenia testów sprawnościowych i wprowadzenia ich wyników do Narodowej Bazy Talentów.

    Wobec powyższego zapraszamy wszystkich Klubowiczów od brodzika do grup sportowych

    w dniu 15.09.2018 r. tj. w sobotę w godz. od 9:00 do 11:00

    na boisko szkolne znajdujące się za basenem celem przeprowadzenia testów sprawnościowych.

    Testy składać się będą z: biegu na czas na odcinku 50m, biegu wydłużonego: dla dzieci do 12 roku życia 600m, powyżej 12 roku życia dziewczyny 800m, chłopcy 1000 m, zwisu swobodnego z drążka.

    Prosimy o zabranie z sobą dresu sportowego, butów sportowych oraz karteczki z informacją o wadze i wzroście zawodnika.

    Informujemy, że dane wprowadzane do Narodowej Bazy Talentów mają charakter anonimowy.

    W przypadku niepogody testy przeprowadzimy na sali gimnastycznej.

     

     

    OGŁOSZENIE O NABORZE SEZON 2018 / 2019

    Jeżeli lubisz pływanie, nie boisz się wyzwań oraz chcesz dołączyć do najlepszych zapraszamy do UCZNIOWSKIEGO KLUBU PŁYWACKIEGO „RUDA ŚLĄSKA”

    Chcemy szczególnie zaprosić nowych zawodników, zaawansowanych oraz początkujących miłośników pływania, którzy chcą rozpocząć pływanie na poziomie zawodniczym lub chcą doskonalić swoją technikę pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów.

    Zajęcia wstępne dla nowych zawodników na sezon 2018 / 2019 odbywają się w miesiącu wrześniu.

    Zapraszamy wszystkich pływaków z Rudy Śląskiej i okolic.

    Wszelkich informacji na temat warunków, terminów i wymagań dostarcza Kierownik Trenerów Daniel Weselak tel. 602-437-603

     

     

    DYŻURY 04,05,06 września !!!

    Szanowni Rodzice i Opiekunowie.

    Zapraszamy na dyżury od godziny 17:15 do 18:45.

    Prosimy o przynoszenie nowych zdjęć lub poprzednich legitymacji.

     

     

    Szanowne Zawodniczki oraz Szanowni Zawodnicy.

    Już w poniedziałek 03.09.2018 od godziny 14:45 zaczynamy treningi.

    W poniedziałek zapraszamy grupy sportowe na trening.

    A już we wtorek 04.09.2018 zapraszamy pozostałych członków klubu na zajęcia. W pierwszym tygodniu prosimy przychodzić tak jak w zeszłym sezonie. Na zajęciach trenerzy będą przeprowadzać w celu kwalifikacji do grup.

    Dalszy harmonogram wstępnie będzie przekazywany przez trenerów, a później zostanie umieszczony na naszej stronie http://www.ukprudaslaska.pl/

     

     

  • SIERPIEŃ 2018

    GODZINY DYŻURÓW !!!

    Zapraszamy na dyżury w celu rozpoczęcia lub przedłużenia członkostwa w UKP Ruda Śląska.

     

    Wtorek 28.08 - od 17:00 do 18:30

    Czwartek 30.08 - od 17:00 do 18:30

    Piątek 31.08 - od 17:30 do 18:30

     

    Kolejne dyżury planowane są w dniach 4-5-6 września. Godziny zostaną podane w przyszłym tygodniu.

     

    Prosimy o przyniesienie legitymacji z poprzedniego sezonu lub nowych zdjęć do legitymacji.

     

     

    INFORMACJE OBÓZ KOŁOBRZEG - PODCZELE

    Zbiórka w dniu 20.08.2018 poniedziałek – godzina 5:45 Basen ul. Chryzantem 10 przy Szkole Podstawowej nr 30

    Wyjazd: około 6:00

    Powrót: 29.08.2018 środa – godziny 18:00-19:00

    TRENINGI:

    W godzinach 15:00 – 17:00

    Skład grup zostanie ustalony na miejscu.

    POSIŁKI

    Śniadanie – godzina 8:00

    Obiad - 13:00

    Kolacja – 18:00

    DO ZABRANIA:

    Na basen:

    Stroje pływackie i czepki – minimum dwa komplety (sugerowane 3)

    Okularki do pływania – dwie pary

    Klapki na basen

    Bidon – na wodę

    Ręczniki na basen dwie lub trzy sztuki – UWAGA w pokojach nie będzie dostępnych ręczników w łazienkach

    Ogólnie i na plażę:

    Nakrycie głowy

    Krem z filtrem UV

    Środki odstraszające owady

    LEGITYMACJA SZKOLNA

    Mały plecak / torba podręczna na zakupy, które dzieci będą mogły zrobić w lokalnych sklepach

    Prowiant, napoje niegazowane na podróż (obóz zaczynamy kolacją)

    Rodzice dzieci znoszących źle jazdę proszone są o poinformowanie o tym fakcie kadrę wychowawców.

    Dzieci przyjmujące leki na stałe – leki razem z rozpisanym dawkowaniem należy przekazać trenerom na zbiórce.

    Dodatkowo zabieramy:

    GRY – karty, gry planszowe itp. najlepiej takie które nie zajmują dużo miejsca

    DUŻO DOBRYCH CHĘCI

    OLBRZYMIE ILOŚCI POZYTYWNEGO NASTAWIENIA

     

    PIENIĄDZE DLA DZIECI

    Jeżeli planujecie Państwo przekazać dzieciom pieniądze, jednak pozostawić gotówkę pod opieką wychowawców, prosimy o przygotowanie podpisanych kopert z podaną kwotą

    w których zostawione będą pieniądze. Będziemy wdzięczni za włożenie do koperty drobnych nominałów nie większych niż 10, 20 zł. Trenerzy będą wydać pieniądze w trybie ustalonym na obozie, jednak nie będą mieli możliwości zamiany na drobne. Prosimy o rozwagę

    w doborze kwot.

    TELEFONY I SPRZĘT

    Dzieci mogą zabrać sprzęt jak telefony, jednak robią to na własną odpowiedzialność. Staramy się nie zabierać na obóz sprzętu o dużej wartości, który łatwo może ulec uszkodzeniu, zagubieniu …

    Możliwość korzystania z telefonu oraz godziny w których dzieci będą korzystały ze sprzętu Trenerzy ustalą na miejscu na odprawie, a stosowne informacje będziemy umieszczali na naszych stronach oraz portalach społecznościowych.

     

    Podczas obozu opiekę zapewniają oraz zajęcia będą prowadzili:

    Tomasz Kubecki – tel. 609 365 150

    Marcin Szczypiński – tel. 511 434 843

    Krzysztof Czerczak – Kierownik obozu – tel. 668 150 914

     

     

     

  • LIPIEC 2018

    Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

     

     

  • CZERWIEC 2018

    UWAGA

    Pełna kwota za obóz wynosi 1000 zł, w związku z tym prosimy o dokonywanie wpłat pozostałej do zapłaty kwoty zgodnie z harmonogramem ustalonym na zebraniu.

  • MAJ 2018

    UWAGA

     

    Wszystkie zajęcia w piątek 1 czerwca są ODWOŁANE.

     

    _______________________________________________

     

     

    Zaproszenie na zebranie !!!

     

    Zapraszamy rodziców dzieci wyjeżdżających na letni obóz przygotowawczy do Kołobrzegu - Podczela na zebranie organizacyjne, które odbędzie się

     4 czerwca 2018 roku o godz. 17:30 w Szkole Podstawowej  nr 30.

     

    Obecność jednego z rodziców obowiązkowa !!!

     

     

    _______________________________________________

     

     

    Liga Klubów Śląskich Rocznik 2004,2003,2002 i Open IV edycja

    Termin: 09.05.2018

    Miejsce zawodów: Kryta Pływalnia „Olimpijczyk” 44-100 Gliwice, ul. Oriona 120

     

  • KWIECIEŃ 2018

    TRENINGI W DŁUGI WEEKEND MAJOWY

     

    Poniedziałek, środa, piątek - zajęcia zgodnie z harmonogramem

     

    1 maja - trening grupy sportowe od 08:00 do 10:00

    _______________________________________________

     

     

    Liga Klubów Śląskich Rocznik 2008 IV  edycja

    Termin: 23.04.2018

    Miejsce: Kryta Pływalnia „Olimpijczyk” 44-100 Gliwice, ul. Oriona 120

    _______________________________________________

     

    Harmonogram wpłat na obóz letni:

     

    I rata - 250 zł do 15 kwietnia 2018 r.

    II rata - 350 zł do 15 maja 2018 r.

    Wysokość ostatniej raty zostanie podana w późniejszym okresie po doliczeniu ewentualnych dotacji o które będziemy wnioskować.

    _______________________________________________

     

    Liga Klubów Śląskich Rocznik 2006 IV  edycja

    Termin: 13.04 .2018

    Miejsce zawodów: Dąbrowa Górnicza Kryta Pływalnia Zespołu Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków

    _______________________________________________

     

    Liga Klubów Śląskich rocznika 2005 runda IV

    Termin: 11.04.2018

    Miejsce zawodów:  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radlinie

    ul. Korfantego 17 44 – 310 RADLIN

     

  • MARZEC 2018

    Godziny treningów w okresie Świąt Wielkanocnych

     

    CZWARTEK (29.03), PIĄTEK (30.03) ORAZ WTOREK (3.04)

     

    GRUPA 5 od 08:00 do 10:00

    GRUPA 4 od 08:00 do 09:30

    GRUPA 3 od 09:30 do 10:15

     

    Od czwartku 29 marca do wtorku 3 kwietnia

    brak zajęć dla pozostałych grup oraz brodzika

     

    _______________________________________________

     

    VIII Zabrzański Miting Pływacki

     

    Termin: 8.04.2018 roku (niedziela)

    Miejsce zawodów: Pływalnia Aquarius Kopernik

    Aleja Wojciecha Korfantego 18, 41-800 Zabrze

     

    _______________________________________________

     

    Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat I runda

    Termin: 23-24.03.2018

    Miejsce zawodów: Miejsce: Kryta Pływalnia „Olimpijczyk” 44-100 Gliwice, ul. Oriona 120

     

    _______________________________________________

     

    UWAGA

    AKCJA SPODENKI !!!

     

    Drodzy Klubowicze.

    Analogicznie jak w przypadku koszulek klubowych,

    rozpoczynamy zbieranie zapisów na zakup spodenek z logo UKP.

    Podczas zajęć będzie można dokonać przymiarki.

    Koszt spodenek 25 zł

    Zapisy zbieramy do końca marca.

     

    _______________________________________________

     

    OGŁOSZENIE

     

    Zarząd Uczniowskiego Klubu Pływackiego Ruda Śląska

    zgodnie z § 16 Statutu zwołuje

    Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Członków.

     

    I termin – 14 marzec 2018 r. godzina 18:00

    II – termin – 14 marzec 2018 r. godzina 18:15

     

    Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 30 Ruda Śląska, ul. Chryzantem 10

     

    PORZĄDEK ZEBRANIA

     

  • LUTY 2018

    Na stronie ZAWODY bieżące komunikaty na III edycję Ligi Klubów Śląskich dla poszczególnych roczników

     

    OGŁOSZENIE

     

    Zarząd Uczniowskiego Klubu Pływackiego Ruda Śląska

    zgodnie z § 16 Statutu zwołuje

    Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Członków.

     

    I termin – 14 marzec 2018 r. godzina 18:00

    II – termin – 14 marzec 2018 r. godzina 18:15

     

    Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 30 Ruda Śląska, ul. Chryzantem 10

     

    PORZĄDEK ZEBRANIA

     

    UWAGA RODZICE

    POZOSTAŁY OSTATNIE MIEJSCA NA LETNI OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY !!!

     

    Harmonogram wpłat na obóz letni:

     

    I rata - 250 zł do 15 kwietnia 2018 r.

    II rata - 350 zł do 15 maja 2018 r.

     

    Wysokość ostatniej raty zostanie podana w późniejszym okresie po doliczeniu ewentualnych dotacji o które będziemy wnioskować.

     

     

    LETNI OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY

     

    Uczniowski Klub Pływacki Ruda Śląska zamierza zorganizować obóz letni przygotowawczy dla naszych zawodników.

     

    Termin:  20- 29 sierpień 2018 r. (9 noclegów)

    Miejsce:  Ośrodek wypoczynkowy Podczele2 koło Kołobrzegu www.podczele2.pl

    Transport: BUS

    Basen:  treningi 1 x dziennie 2 godz.

    Wyżywienie: 4 posiłki

    Planowane jest zorganizowanie 2 wycieczek w cenie pobytu, ogniska, dyskoteki

    Koszt pobytu: pełna odpłatność od uczestnika około 1 250,00 zł

    Płatności: możliwa płatność w ratach w ustalonych terminach

     

    W przypadku uzyskania dofinansowania odpłatność będzie pomniejszona o uzyskaną dotację.

     

    Proszę o podjęcie decyzji co do ewentualnego wyjazdu dziecka w terminie do 20.01.2018 r. i przekazanie informacji

    Tomkowi Kubeckiemu tel. 609 365 150 lub Krzysztofowi Czerczak tel. 668 150 914

     

    ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

    O ZAPISACH DECYDOWAĆ BĘDZIE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !!!

     

     

    KOSZULKI DO ODBIORU!

    ZAWODNICY, RODZICE, SYMPATYCY!!!

     

    Od 12 lutego na popołudniowych zajęciach można odebrać koszulki. Osoby które zamówiły sprzęt proszone są o odbiór u Pana Tomasza Kubeckiego.

     

    A już od piątku 16.02.2018 testujemy sprzęt na zawodach Puchar Silesia w Katowicach!!

     

    Zapraszamy wszystkich do kibicowania:

    Na basenie - UWAGA NA WIDOWNI JEST GORĄCO (nie tylko z powodu startu UKP Ruda Śląska)

    Przed ekranami - transmisja "LIVE" na stronach Megatiming.

     

     

    PLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA RUDY ŚLĄSKIEJ

     

    Zapraszamy do głosowania w plebiscycie na najlepszych sportowców Rudy Śląskiej

     

    Wyróżniający się Sportowiec Skrzat

     

    Najpopularniejszy sportowiec

     

    UWAGA!!!

    Zajęcia 9 lutego w piątek są odwołane.

     

    INFORMACJE OBÓZ RYTRO

    Zbiórka w dniu 03.02.3018 sobota – godzina 7:15

    Wyjazd: około 7:30 – 7:40

    Powrót: 10.02.2018 sobota – godziny 18:00-19:00

     

    TRENINGI:

    Trening poranny o godz.8:00

    Trening popołudniowy o godz. 16:00

     

    Skład grup zostanie ustalony na miejscu.

     

    POSIŁKI - godziny do potwierdzenia po przyjeździe na miejsce

     

    Śniadanie – godzina 7:00

    Obiad - 13:00

    Kolacja – 19:00

     

    DO ZABRANIA:

     

    Stroje pływackie – minimum dwa komplety (sugerowane 3)

    Okularki do pływania – dwie pary

    Klapki na basen

    Ręczniki na basen dwie lub trzy sztuki – UWAGA w pokojach będą dostępne ręczniki w łazienkach

    Strój na salę gimnastyczną – spodenki, koszulka, obuwie

    Ciepłe ubrania do wyjścia na spacery, zakupy itp. – kurtki, spodnie, buty zimowe, czapki, szaliki, rękawiczki. Jeżeli dzieci posiadają sprzęt odporny na śnieg będzie to najlepsze rozwiązanie.

     

    LEGITYMACJA SZKOLNA

    Mały plecak / torba podręczna na zakupy, które dzieci będą mogły zrobić w lokalnych sklepach

    Woda mineralna napoje – na pierwsze dwa, trzy dni.

    Sprzęt pływacki – będziemy zabierali z basenu

    Na czas podróży – wyżywienie, jednak bez słodyczy, napojów gazowanych itp.

     

    Dodatkowo zabieramy:

    GRY – karty, gry planszowe itp. najlepiej takie które nie zajmują dużo miejsca

    DUŻO DOBRYCH CHĘCI

    OLBRZYMIE ILOŚCI POZYTYWNEGO NASTAWIENIA

     

    PIENIĄDZE DLA DZIECI

    Jeżeli planujecie Państwo przekazać dzieciom pieniądze, jednak pozostawić gotówkę pod opieką trenerów, prosimy o przygotowanie podpisanych kopert z podaną kwotą w których zostawione będą pieniądze. Będziemy wdzięczni za włożenie do koperty drobnych nominałów nie większych niż 10, 20 zł. Trenerzy będą wydać pieniądze w trybie ustalonym na obozie, jednak nie będą mieli możliwości zamiany na drobne. Prosimy o rozwagę w doborze kwot.

    W trakcie pobytu codziennie będą trzy posiłki (oprócz dni przyjazdu i wyjazdu), więc nie ma potrzeby aby uwzględniać pieniądze na dodatkowe wyżywienie

     

    TELEFONY I SPRZĘT

    Dzieci mogą zabrać sprzęt jak telefony, jednak robią to na własną odpowiedzialność. Staramy się nie zabierać na obóz sprzętu o dużej wartości, który łatwo może ulec uszkodzeniu, zagubieniu …

    Możliwość korzystania z telefonu oraz godziny w których dzieci będą korzystały ze sprzętu Trenerzy ustalą na miejscu na odprawie, a stosowne informacje będziemy umieszczali na naszych stronach oraz portalach społecznościowych.

     

    Podczas obozu opiekę zapewniają oraz zajęcia będą prowadzili:

    Daniel Weselak – tel. 602-437-603

    Tomasz Czerny – tel. 609-514-903

     

  • STYCZEŃ 2018

    TRENINGI W OKRESIE FERII

     

    Pierwszy Tydzień:

     

    Godzina 7:00 - 9:00

    GRUPY III; IV; V

     

    Godzina 14:45, 15:30, 16:15

    Grupy I oraz II

     

    Drugi Tydzień:

     

    ZAPRASZAMY NA TRENINGI W DRUGIM TYGODNIU FERII ZIMOWYCH

     

    Poniedziałek, środa, piątek

     

    Godz. 15:00 Grupa I

     

    Godz. 16:00 Grupa II oraz rekreacja

     

     

     

     

    !!! UWAGA WYJEŻDŻAJĄCY NA OBÓZ !!!

     

    Zarząd UKP Ruda Śląska informuje wszystkich zgłoszonych zawodników do obozu, że wyjazd na obóz zimowy do Rytra odbędzie się w dniu 3 lutego 2018 roku.

    Zbiórka i wyjazd przy ul. Chryzantem 10 w Rudzie Śląskiej ( basen ) o godz. 7.30.

     

    Powrót z obozu 10 lutego 2018 roku w godzinach popołudniowych ok. 18.00 - 19.00.

     

     

    UWAGA KLUBOWICZE I RODZICE UKP RUDA ŚLĄSKA !!!

     

    W dniach 18 - 31 stycznia zbierane będą zapisy na zakup koszulek klubowych. Podczas zajęć będzie można dokonać przymiarki koszulki oraz podać imię, które będzie widniało na tylnej części. Koszt koszulki wyniesie:

    dla rozmiarów dziecięcych – 34 zł, dla rozmiarów dorosłych – 39 zł.

    Drodzy rodzice, jeżeli wyjeżdżacie z dziećmi na zawody również i Wy w tej samej cenie możecie dokonać zamówienia koszulki klubowej z własnym napisem.

    31 stycznia jest terminem ostatecznym, po tym czasie rozpocznie się realizacja zamówienia.